Gå til hovedindhold (Tryk Enter)

Medarbejdere i MYRTHUE

Find navne og kontaktoplysninger på MYRTHUEs medarbejdere her

Medarbejdere

Gå til side der omhandler Dorte Vind

Dorte Vind

Leder af MYRTHUE - Natur, Kultur & Læring

Gå til side der omhandler Jytte Staghøj Nielsen

Jytte Staghøj Nielsen

Administrativ- og frivilligkoordinator

Gå til side der omhandler Pernille Vibe Sørensen

Pernille Vibe Sørensen

Sekretær

Gå til side der omhandler Al-Asad Sayed Al-Umairi

Al-Asad Sayed Al-Umairi

Servicemedarbejder

Gå til side der omhandler Bettina Rieck Monrad

Bettina Rieck Monrad

Formidler i Ideværkstedet

Gå til side der omhandler Bodil Kristensen

Bodil Kristensen

Naturvejleder på Myrthuegård

Gå til side der omhandler Charlotte Bruun

Charlotte Bruun

Formidler i Jernalderlandsbyen, Holocaust Undervisningscentret og BESAT Esbjerg 1943

Gå til side der omhandler Dorit Iversen

Dorit Iversen

Naturvejleder ved Skoletjenesten på Quedens Gaard, Digehytten, Dagtilbudstjenesten Ribe og Guldager Naturskole

Gå til side der omhandler Fie Bornich

Fie Bornich

Naturvejleder på Midtgård

Gå til side der omhandler Gert Lykke Jensen

Gert Lykke Jensen

Håndværker i MYRTHUE, skipper på Havneskolen og smed i Jernalderlandsbyen

Gå til side der omhandler Hanne Kjærgaard Lehmann

Hanne Kjærgaard Lehmann

Naturvejleder på Midtgård

Gå til side der omhandler Helle Hovmand-Rasmussen

Helle Hovmand-Rasmussen

Pædagogisk udviklingskonsulent i MYRTHUE og projektkoordinator for Mit Vadehav

Gå til side der omhandler Julia Lykke Sørensen

Julia Lykke Sørensen

Formidler på Havneskolen

Gå til side der omhandler Jørgen Nielsen

Jørgen Nielsen

Servicemedarbejder

Gå til side der omhandler Karen Vestergaard Henriksen

Karen Vestergaard Henriksen

Naturvejleder i Guldager Naturskole og på Myrthuegård

Gå til side der omhandler Klaus Lund

Klaus Lund

Formidler på Havneskolen, Holocaust Undervisningscentret, BESAT Esbjerg 1943 og Den gamle Skolestue

Gå til side der omhandler Lars Henrik Pedersen

Lars Henrik Pedersen

Servicemedarbejder

Lisbeth Lomholt

Formidler i Guldager Naturskole

Gå til side der omhandler Maja Bendixen

Maja Bendixen

Servicemedarbejder

Gå til side der omhandler Mie Brodersen

Mie Brodersen

Servicemedarbejder

Gå til side der omhandler Rene Kjærside Rasmussen

Rene Kjærside Rasmussen

Naturvejleder i Guldager Naturskole og på Myrthuegård

Gå til side der omhandler Signe Høj Gorritzen

Signe Høj Gorritzen

Pædagogisk assistent på Midtgård

Gå til side der omhandler Thea Givskov

Thea Givskov

Natur- og kulturformidler på Myrthuegård

Gå til side der omhandler Thomas Brochstedt

Thomas Brochstedt

Formidler i Jernalderlandsbyen, Skoletjenesten på Quedens Gaard, Den gamle skolestue og Digehytten

Gå til side der omhandler Trine Wittorff Brander

Trine Wittorff Brander

Museumsformidler ved Skoletjenesten på Quedens Gaard (Sydvestjyske Museer)